Úklid domácností

Naše úklidová firma zajišťuje více než 16 let v Praze a blízkém okolí veškeré úklidové služby, a to úklid domácnosti, úklid domu, úklid bytu, žehlení, generální úklid, úklid po malování, předkolaudační úklid, mytí oken a čištění koberců, čištění sedacích souprav a další činnosti přesně dle Vašich požadavků.

Výběru paní na úklid domácnosti věnujeme maximální citlivost. Kandidátky se prokazují čistými výpisy z rejstříku trestů, procházejí psychotestem, odbornými školeními včetně absolvování zkušebního úklidu. V případě poškození či rozbití věcí v domácnosti máme sjednánu pojistku u České pojišťovny a.s. do výše 5 milionů Kč. Všechny pracovnice musí dodržovat naprostou mlčenlivost a pracovat efektivně. Snažíme se, aby úklid bytu byl právem považován za profesionální úklid.

Chcete vědět, kolik za všechno zaplatíte? Navštivte úklidové služby ceník. Poskytujeme též školené pracovníky k údržbě zahrad. Součástí naší nabídky je též venčení psů a péče o domácí mazlíčky. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu nebo emailem.

V rámci úklidu domácností lze využít:

Mezi naše klienty patří