Hlídání dětí

Naše agentura působí v oboru hlídání dětí již od roku 1997 a po celou dobu činnosti je naší prioritou zabezpečení co nejkvalitnějších služeb pro naše zákazníky.

Největší důraz klademe na výběr pracovnic - chův, jejich spolehlivost a pečlivost. Všechny uchazečky o hlídání dětí procházejí vstupním pohovorem, jehož součástí je psychologický test, jsou vybaveny zdravotními průkazy, proškolovány v prevenci úrazů a naprostou samozřejmostí je doklad o bezúhonnosti.

Za důležité považujeme nejen vzdělání chůvy, ale i získanou a doložitelnou praxi v oboru hlídání dětí. Spolupracujeme s ženami všech věkových kategorií od 18 let. Mladší studentky často získávají své zkušenosti v zahraničí jako Au-pair, ženy starších ročníků se věnují hlídání dětí již delší řadu let u nás.

Hlídání dětí, které nabízíme

 

Své požadavky můžete vyplnit do našeho objednávkového formuláře nebo zavolat na naše telefonní čísla. Rádi s Vámi vše probereme, zaznamenáme a dojednáme veškeré podrobnosti. Na základě Vašich požadavků vybereme vhodné chůvy, které Vám v domluveném čase u Vás doma osobně představíme. Vybraná chůva pak pracuje dle Vašich požadavků, odpracované hodiny si zaznamenává do měsíčního pracovního výkazu, který se po Vašem stvrzení stává podkladem pro následnou fakturaci. 

Pokud Vás naše nabídka služeb zaujala navštivte ceník hlídání dětí.

Mezi naše klienty patří