O nás

Agentura Harmonie poskytuje své služby od roku 1997 a po celou dobu je naší prioritou zabezpečování co nejkvalitnějších služeb pro naše zákazníky. Nabízíme kompletní servis v oblasti péče o děti a domácnost, zprostředkujeme pro Vás všechny činnosti, které nemáte čas nebo chuť dělat. Realizaci objednávky zajistíme do 48 hodin zcela podle Vašich přání nebo časových možností.

Agentura Harmonie působí po celé Praze včetně Prahy východ a Prahy západ, ostatní lokality se snažíme zajistit dle možností.

Hlídání, doučování, úklid, údržba, opravy …

Stálou nabídku naší agentury tvoří hlídání a doučování dětí, úklid bytů, domů a kancelářských prostor a drobné opravy a údržba ať již v domácnosti nebo v kanceláři. V případě zájmu o činnosti zde neuvedené, nás neváhejte kontaktovat je pravděpodobné, že je zvládneme zajistit také.

Za naše pracovnice ručíme

Naše databáze zahrnuje více než 150 kvalifikovaných pracovnic všech věkových kategorií a v případě Vaší nespokojenosti s naší pracovnicí garantujeme její výměnu, dle Vašich požadavků. Největší důraz klademe na výběr pracovnic-pečovatelek, jejich naprostou spolehlivost a pečlivost. Všechny pečovatelky byly před přijetím podrobeny psychologickým testům, jsou vybaveny zdravotním průkazem a mají čistý výpis z rejstříku trestů.

Pojištění odpovědnosti samozřejmostí

Pro všechny naše zaměstnance máme s Českou pojišťovnou, a.s. sjednané pojištění odpovědnosti za škodu vzniklou jiné osobě úrazem, poškozením nebo zničením věci.

Mezi naše klienty patří